Påsktrial hos Sotenäs Trialklubb


Hva er vel påska uten marsipankyllinger, Kvikk Lunsj og Påsktrial? Her samles gamle og unge, elitekjørere og drivende gode veteraner til felles oppstart – alltid med godt humør. (Se reportasje fra 2011!)

Løpet arrangeres som vanlig 2.påskedag, dvs 1. april, med påmelding på løpsdagen og start kl 10.00.

Foreløpig er det dessverre litt snø på området, og arrangøren Sotenäs Trialklubb tar et lite forbehold – men er optimister.  Eventuell avlysing kunngjøres på klubbens hjemmeside, og også på Trialavisa!
Innbydelse

NB: Innbydelsen henviser til reglementet (PM) for Väst-trial, som finnes hos MFU-Partille når det gjelder klasseinndeling. Klassene er Expert (fri kubikk), A (maks 125) , B(125), B(maks 80), C (maks 80) og N (Kjører fritt, tilsvarer rekrutt men ser ikke ut til å være aldersbegrenset).  

Kjøretid fra Oslo er rundt 3 timer, og klubbens hjemmeside har kart og veibeskrivelse